२५ जेठ कालिकोट ।
जिल्लाको नरहरिनाथ गाउँपालिकामा गठित नागरिक कार्यसमूह ( CAG ) को बैठक बिहिवार सम्पन्न भएको छ।

नागरिक कार्यसमुह नरहरिनाथका अध्यक्ष गणेशमान बिश्वकर्माको अध्यक्षतामा र नरहरिनाथ गाउँपालिकाका प्रत्येक वडाबाट प्रतिनिधित्व हुनेगरी गठित विभिन्न संञ्जाल र क्लबका प्रतिनिधिहरुको आतिथ्यतामा सो बैठक सम्पन्न भएको हो।

उक्त बैठकमा केही महत्त्वपूर्ण निर्णयहरु भएका छ्न।

नागरिक कार्य समुहका सदस्य पदपूर्ति गर्ने, नागरिक कार्य समूह नरहरिनाथको बैठक नियमितरूपमा गर्ने, दलित, महिला युवाको शसक्तिकरण गर्ने, अर्थपूर्ण सहभागिता, अधिकारका लागि न्यायपुर्ण पहुँच बढाउन, दलित, महिला र युवाका समस्याका बारेमा पैरवी गर्न, समावेशी शासन र सामाजिक न्याय तथा लैँङ्गिक उत्तरदायी बन्न चुस्तदुरुस्तरुपमा लाग्ने लगायतका महत्त्वपूर्ण निर्णय गर्दै बैठक सम्पन्न भएको हो।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

About Author

तपाईको प्रतिक्रिया

RELATED POSTS